Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

Filtrovať produkty

Výrobca
umiestnenie
trieda energetickej účinnosti
akustický tlak [dB (A)]
prevádzkový rozsah pre chladenie
WiFi online ovládanie
optimalizovaná pre vykurovanie
chladivo

DAIKIN STYLISH 

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Špičková klimatizačná jednotka Daikin Stylish v bielej farbe vyvažuje funkčnosť s estetickým vzhľadom a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  1 813 € S DPH
 • Špičková klimatizačná jednotka Daikin Stylish v bielej farbe, optimalizovaná pre vykurovanie, vyvažuje funkčnosť s estetickým vzhľadom a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  2 185 € S DPH
 • Klimatizácia Daikin Stylish - novinka roku 2018 v Blackwood farbe, vyvažuje funkčnosť a estetický vzhľad a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  1 940 € S DPH
 • Klimatizácia Daikin Stylish Black - novinka roku 2019 v čiernej farbe, vyvažuje funkčnosť a estetický vzhľad a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  1 833 € S DPH
 • Nová špičková klimatizácia Daikin Stylish v striebornej farbe vyvažuje funkčnosť s estetickým vzhľadom a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

  1 883 € S DPH
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek