Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

DAIKIN STYLISH 

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
  • Klimatizácia Daikin Stylish - novinka roku 2018 v akáciovej farbe, vyvažuje funkčnosť a estetický vzhľad a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

    1 826 € S DPH
  • Špičková klimatizačná jednotka Daikin Stylish v bielej farbe vyvažuje funkčnosť s estetickým vzhľadom a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

    1 726 € S DPH
  • Nová špičková klimatizácia Daikin Stylish v striebornej farbe vyvažuje funkčnosť s estetickým vzhľadom a vytvára tak inovatívny produkt, ktorý sa hodí do každého interiéru. Najmodernejšia technológia chladenia a vykurovania sa zlúčila s elegantným dizajnom - efektívna a prakticky nepočuteľná.

    1 758 € S DPH
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek