Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

Filtrovať produkty

Výrobca
spôsob použitia
umiestnenie
min. chladiaci výkon
max. chladiaci výkon
max. vykurovací výkon
farba
trieda energetickej účinnosti
chladiaci výkon
vykurovací výkon
prevádzkový rozsah pre chladenie
prevádzkový rozsah pre kúrenie
WiFi online ovládanie
optimalizovaná pre vykurovanie
chladivo

DAIKIN PERFERA 

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Nástenná klimatizácia Daikin triedy Perfera je elegantné riešenie s jemným a zaobleným tvarom, ktorý sa prelína so stenou. Má kvalitnú matnú kryštálovo bielu farbu. Okrem dizajnu sa môže pochváliť výkonom s triedou účinnosti A++. Táto jednotka je skvelá po cenovej aj výkonnostnej stránke. Wifi adaptér je potrebné objednať osobitne.

  1 304,00 € S DPH
 • Daikin Perfera optimalizovaná pre vykurovanie prináša elegantné riešenie klimatizovania priestorov. Má jemné a zaoblené tvary, jednotka je v miestnosti nenápadná, má matnú kryštálovo bielu farbu. Okrem elegantného dizajnu sa môže pochváliť aj výkonom s triedou účinnosti A++ a pracovným rozsahom až do -25° C.

  1 760,52 € S DPH
 • Daikin Perfera s ekologickým chladivom R32 prináša jemné a zaoblené tvary, ktoré sa prelínajú so stenou. Má kvalitnú matnú kryštálovo bielu farbu a okrem designu sa môže pochváliť výkonom s triedou účinnosti A+++. Táto jednotka je jednoducho výborná po cenovej aj výkonnostnej stránke.

  1 197,00 € S DPH
 • Nástenná klimatizácia Daikin triedy Perfera je elegantné riešenie s jemným a zaobleným tvarom, ktorý sa prelína so stenou. Má kvalitnú matnú kryštálovo bielu farbu. Okrem dizajnu sa môže pochváliť výkonom s triedou účinnosti A++. Táto jednotka je skvelá po cenovej aj výkonnostnej stránke.

  1 197,48 € S DPH
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek