Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

TEPELNÉ ČERPADLÁ 

TEPELNÉ ČERPADLÁ

TERAZ DOTÁCIE na tepelné čerpadlá značiek DAIKIN. Využite bezplatnú, obnoviteľnú energiu zo vzduchu či zeme pre tepelnú pohodu vo svojom dome s minimálnymi prevádzkovými nákladmi po celý rok

 • Vykurovanie a chladenie

  Vykurovanie, chladenie a príprava teplej pitnej vody pre váš domov. Dokonalé riešenie pre nové budovy a nízkoenergetické domy. Staviate nový dom? Zlepšujete energetickú účinnosť svojho terajšieho domu? Systém Daikin Altherma je ideálnym riešením. V jednom systéme, ktorý poskytuje maximálny komfort počas celého roka, nájdete vykurovanie, chladenie aj prípravu teplej pitnej vody.

 • Len vykurovanie

  Vďaka tepelnému čerpadlu môžete ušetriť až 50 % na vykurovanie v porovnaní s plynom. Vhodné predovšetkým pre majiteľov rodinných domov, ktorí chcú znížiť náklady na vykurovanie. Navyše ide o ekologický zdroj vykurovania ktorého obsluha je nenáročná.

 • Nízkoteplotné systémy

 • Vysokoteplotné systémy

 • Hybridné systémy

  • Hybridné tepelné čerpadlo, kombinuje technológiu tepelného čerpadla vzduch-voda s technológiou kondenzačného kotla
 • Zásobníky pre ohrev vody

  Tepelné čerpadlá pre ohrev teplej vody - úspornosť a efektívnosť u Vás doma. Ušetrite až 50% na vykurovaní v porovnaní s plynom. Tepelné čerpadlo je vhodné predovšetkým pre majiteľov rodinných domov, ktorí chcú znížiť náklady na vykurovanie. Ide o ekologický zdroj vykurovania ktorého obsluha je nenáročná a prevádzka mimoriadne lacná.

na stranu
Zobraziť 1 - 16 z 30 položiek
Zobraziť 1 - 16 z 30 položiek