Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

KLIMATIZÁCIE 

KLIMATIZÁCIE

Moderná klimatizácia dokáže regulovať teplotu a vlhkosť a zabezpečuje aj vetranie so súčasným prečistením vzduchu. Klimatizácie môžu byť vybavené aj viacnásobnou filtráciou na čistenie vzduchu. Ponúkame Vám klimatizácie do bytu aj kancelárie a tiež montáž, servis a poradenstvo.

 • Nástenné jednotky

  Sú vhodné do každého priestoru t.j pre domácnosť, kanceláriu aj pre technologické priestory. Inštaluje sa na zvislej stene miestnosti pod stropom. Vnútorná klimatizačná jednotka je prepojená prostredníctvom Cu potrubia pre chladiarenské účely s vonkajšou jednotkou. Umiestnenie vonkajšej jednotky je zväčša na fasáde, na streche alebo na zemi. Vnútorná jednotka je vybavená diaľkovým ovládačom.

 • Parapetné jednotky

  Parapetná klimatizácia - je vhodná pre obdĺžnikové miestnosti a ako riešenie s vyšším komfortom. Vnútornú jednotku je možné umiestniť na parapet alebo pod strop pričom vďaka motorizovanej klapke dochádza k dokonalej distribúcii vzduchu do obsluhovaného priestoru a tak poskytujú užívateľovi vyšší komfort.

 • Kazetové jednotky

  Vhodné sú najmä tam kde je znížený strop a kde z estetického alebo iného dôvodu nie je možné umiestňovať klimatizačné jednotky na stenu. Pre svoj vysoký výkon sú použiteľné do veľkých priestorov, zasadačiek, obchodov, kancelárií. Štandardne v prevedení tepelné čerpadlo.

 • Podstropné klimatizácie

 • Kanálové klimatizácie

 • Optimalizované pre vykurovanie

na stranu
Zobraziť 1 - 16 z 34 položiek
Zobraziť 1 - 16 z 34 položiek