Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

Ventilačná jednotka s rekuperáciou Sentinel Kinetic B

REKUPERÁCIA

Sentinel Kinetic B

Nové

Centrálna ventilačná jednotka s rekuperáciou tepla, vrátane integrovanej ovládacej jednotky. Najčastejšie navrhovaná jednotka do rodinných domov.

Viac detailov

1 488 € S DPH KLIMA Humenné

Popis produktu

Parametre a špecifikácia

  • České menu
  • Veľmi nízka hlučnosť
  • Široká možnosť naprogramovania
  • Účinnosť až 92 %
  • Vyberateľné umývateľné filtre
  • Max. výkon 270 m3/hod

Sentinel Kinetic B – najčastejšie navrhovaná jednotka do rodinných domov. Jej maximálny vetrací výkon je 270 m3/hod. Toto množstvo je dostačujúce pre jednogeneračný objekt s obytnou plochou do 200 m2. Jednotka má v sebe integrovaný bypass pre letné obdobie. Bypass slúži na obtok vzduchu mimo výmenník v letnom období, kedy počas dňa došlo k prehriatiu objektu a je treba ho počas noci vychladiť priamo vonkajším vzduchom čo najchladnejším, privádzaným teda mimo výmenník.

Ovládánie jednotky je veľmi jednoduché. Je možné naprogramovať rôznu intenzitu vetrania pre rôzny denný čas.  Jednotku je možné inštalovať na stenu v technickej miestnosti alebo na podlahu v pôjdnom priestore. Súčásťou jednotky je hrdlo na odvod kondenzátu, ktoré je potrebné pri inštalácii zaústiť do systému vnútornej kanalizácie. K jednotke je možné dokúpiť druhý ovládací panel, prepojený s jednotkou káblom, pre prípad, že by jednotka bola na veľmi ťažko prístupnom mieste.

Jednotka obsahuje vzduchové filtre triedy filtrácie G3 (jemný prach). Filtre v jednotke sú veľmi jednoducho vymeniteľné. Ovládací panel umožňuje napojenie externých riadiacich prvkov ako napríklad snímač vlhkosti, snímač CO2 alebo je možné zvýšiť výkon jednotky rozsvietením svetla napr. na WC.

Path: > > Ventilačná jednotka s rekuperáciou Sentinel Kinetic B

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)