Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

Tepelné čerpadlo Hybridne Daikin Hybrid realizacia Hankovce

Referencie

Realizácia montáže tepelného čerpadla ,výmena klasického plynového kotla za Hybridné tepelné čerpadlo .

More details

Podrobnejšie informácie

Vždy voľba lacnejšieho zdroja energie = úspora nákladov. Tepelné čerpadlá v existujúcich budovách sú často obmedzené požiadavkou na vysokú teplotu prietoku. Pri modernizácii budov s existujúcim plynovým vykurovaním zakaždým vyvstane otázka, či môže tepelné čerpadlo túto úlohu bez problémov splniť.

Nový hybridný systém tepelného čerpadla Daikin Altherma kombinuje tepelné čerpadlo (ktoré odoberá teplo z ovzdušia a využíva tak obnoviteľnú energiu) s účinnou plynovou kondenzačný technológií. Vnútorná jednotka sa skladá iba z plynového kondenzačného kotla a vnútorných častí tepelného čerpadla a nemusia zaberať viac priestoru ako tradičné plynový kotol. Teplota prúdenie v systéme ROTEX HPU je 25 ° C až 80 ° C a je vhodná pre akýkoľvek typ budovy.

Hybridné tepelné čerpadlo Daikin - 1. miesto na TOP Energia 2015

Daikin je celosvetovo známy inovatívnym prístupom k novým technológiám a má už 50 ročné skúsenosti s výrobou tepelných čerpadiel. Nové tepelné čerpadlo Hybrid kombinuje výhody tepelného čerpadla vzduch / voda a kondenzačného plynového kotla. Tento unikátny systém zahŕňa to najlepšie z oboch svetov, optimalizuje energetickú účinnosť a dodáva spoľahlivo teplo a teplo vodu do našich domovov. Jeho vnútorná logika automaticky volí energeticky najúčinnejšie a nákladovo najefektívnejšie prevádzku v závislosti na tarife používateľa. Účinnosť tepelného čerpadla Daikin Altherma Hybrid je až o 35% lepšia ako účinnosť kondenzačného plynového kotla. Je teda ideálnym riešením pre rekonštrukcie, kde je potrebné nahradiť existujúce plynový kotol.