Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Tepelné čerpadlo Hybridne Daikin Hybrid realizacia Hankovce

Referencie

Realizácia montáže tepelného čerpadla ,výmena klasického plynového kotla za Hybridné tepelné čerpadlo .

More details

Podrobnejšie informácie

Vždy voľba lacnejšieho zdroja energie = úspora nákladov. Tepelné čerpadlá v existujúcich budovách sú často obmedzené požiadavkou na vysokú teplotu prietoku. Pri modernizácii budov s existujúcim plynovým vykurovaním zakaždým vyvstane otázka, či môže tepelné čerpadlo túto úlohu bez problémov splniť.

Nový hybridný systém tepelného čerpadla Daikin Altherma kombinuje tepelné čerpadlo (ktoré odoberá teplo z ovzdušia a využíva tak obnoviteľnú energiu) s účinnou plynovou kondenzačný technológií. Vnútorná jednotka sa skladá iba z plynového kondenzačného kotla a vnútorných častí tepelného čerpadla a nemusia zaberať viac priestoru ako tradičné plynový kotol. Teplota prúdenie v systéme ROTEX HPU je 25 ° C až 80 ° C a je vhodná pre akýkoľvek typ budovy.

Hybridné tepelné čerpadlo Daikin - 1. miesto na TOP Energia 2015

Daikin je celosvetovo známy inovatívnym prístupom k novým technológiám a má už 50 ročné skúsenosti s výrobou tepelných čerpadiel. Nové tepelné čerpadlo Hybrid kombinuje výhody tepelného čerpadla vzduch / voda a kondenzačného plynového kotla. Tento unikátny systém zahŕňa to najlepšie z oboch svetov, optimalizuje energetickú účinnosť a dodáva spoľahlivo teplo a teplo vodu do našich domovov. Jeho vnútorná logika automaticky volí energeticky najúčinnejšie a nákladovo najefektívnejšie prevádzku v závislosti na tarife používateľa. Účinnosť tepelného čerpadla Daikin Altherma Hybrid je až o 35% lepšia ako účinnosť kondenzačného plynového kotla. Je teda ideálnym riešením pre rekonštrukcie, kde je potrebné nahradiť existujúce plynový kotol.