Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Tepelné čerpadlo zásobníkové Tatramat TEC 300

Tepelné čerpadlá pre ohrev vody

Nové

Tatramat TEC je zásobníkové tepelné čerpadlo typu vzduch – voda so zásobníkom pre ohrev 300 litrov vody. Ohrievače s tepelným čerpadlom sú určené pre stacionárnu montáž do interiéru.

Vonkajší plášť je z lakovaného plechu, čo zabezpečuje dlhú životnosť i vhodnosť do každého interiéru.

Viac detailov

1 920 € S DPH KLIMA Humenné

  • chcem aj montáž
  • nechcem montáž
  • zdarma (100km)
  • nechcem dovoz

Technické vlastnosti

výkon0,5 kW
zásobník vody (L)300 L zásobník
spôsob použitiaohrev pitnej vody
typ systémunízkoteplotný systém
umiestneniesamostatne stojaca

Popis produktu

Ohrievače s tepelným čerpadlom sú určené pre stacionárnu montáž do interiéru. Ovládací panel s displejom je dobre viditeľný a prístupný z prednej strany zariadenia. Ovládanie pomocou štyroch tlačidiel je príznačné svojou jednoduchosťou. 

Tatramat TEC 300 dokáže ohriať vodu pomocou tepelného čerpadla až na 65°C bez použitia prídavného ohrievacieho telesa (väčšina podobných zariadení dokáže ohriať vodu pomocou tepelného čerpadla na max. 55°C ). 

Vďaka hrubej tepelnej izolácii (70 mm) a najmodernejšej technológii použitej pri výrobe sa tieto zariadenia vyznačujú minimálnou spotrebou energie za 24 hodín v pohotovostnom režime.

Kompaktné rozmery zariadenia umožňujú ich umiestnenie do každej časti interiéru. Nerovnosti v miestach inštalácie je možné vykompenzovať pomocou výškovo nastaviteľných nožičiek.

Path: > > > Tepelné čerpadlo zásobníkové Tatramat TEC 300

Prílohy k produktu

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)