Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

INFOSERVIS

Mimoriadne kolo Zelená domácnostiam - 5,2 milióna na poukážky
Domácnosti budú môcť požiadať o podporu na zariadenia na využívanie obnoviteľných zdrojov energie už 6. septembra 2021 o 15:00.
Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 - líder vo vykurovaní
Daikin Altherma 3 je najnovšia generácia vykurovacích systémov značky Daikin - najvyššia úroveň komfortu, energetickej účinnosti, spoľahlivosti a kontroly
V peľovej sezóne vám pomôže aj klimatizácia!
Patríte aj vy do skupiny ľudí bojujúcej s respiračnými problémami? Zvlášť jarný vzduch plný peľu vás v tom prípade asi nijak extra neteší. Pravdepodobne tak patríte až 30% populácie trpí nejakou formou alergie a jej výskyt pravdepodobne porastie.
Zelená domácnostiam II 2021 s navýšeným rozpočtom
Domácnosti, ktoré sa v roku 2021 rozhodnú inštalovať tepelné čerpadlo, slnečné kolektory, fotovoltaické panely či kotol na biomasu, budú môcť opäť získať príspevok z projektu Zelená domácnostiam II.
Stavať sa môžu už len takmer nulové domy
Zákon o energetickej hospodárnosti budov v §2 ods. 10 ustanovuje, že budovou s takmer nulovou potrebou energie sa rozumie budova s veľmi vysokou energetickou hospodárnosťou
SIEA zverejnila termíny ďalších kôl na rok 2020
Slovenská inovačná a energetická agentúra zverejnila termíny ďalších kôl národného projektu Zelená domácnostiam II
Zelená domácnostiam pokračuje – pozor, zmeny v systéme!
O prvé poukážky na inštaláciu zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie z projektu Zelená domácnostiam II budú môcť domácnosti z regiónov mimo Bratislavského samosprávneho kraja požiadať už v priebehu februára 2020
Využite šrotovné na klimatizácie DAIKIN až 1260 eur
Zelená výmena zameranú na ekologickú výmenu klimatizačných jednotiek. Staršie modely klimatizácií predstavujú záťaž nielen pre prírodu, ale aj rodinný rozpočet. Výmenou za úspornejšiu jednotku dokáže domácnosť ušetriť veľké množstvo energie.
Showing 1 to 8 of 48 (1 Pages)