Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

LOGITEX prináša klimatizáciu, za ktorej prevádzku neplatíte

LOGITEX prináša klimatizáciu, za ktorej prevádzku neplatíte

Hybridná klimatizácia LOGITEX

Určite ste si všimli, že na Slovensku máme pomerne dostatok slnečných dní. Prečo to teda nevyužiť? Už dávno máme k dispozícii fotovoltaické technológie, ktoré menia slnečnú energiu na elektrickú.

 

 

Predstavujeme novinku, ktorá prišla na trh v roku 2019. Je to hybridná klimatizácia LOGITEX, ktorá chladí a aj kúri a prednostne berie energiu z fotovoltaických panelov. Pripája sa dvoma káblami do našej riadiacej jednotky LX DC BOX a káblom do AC siete. Pomocou aplikácie v mobilnom telefóne si klimatizáciu môžete zapnúť. Akonáhle zapnete klimatizáciu, automaticky sa odpojí od panelov zásobník vody. Po vypnutí klimatizácie sa všetko vráti späť a zohrieva sa voda. Týmto sme doplnili náš systém aj o výrobu chladu a tým pádom dokážeme využiť energiu z panelov skoro na 100%.

 

 

Klimatizácia prešla dlhodobými testami. V mesiacoch júl a august sme denne od 8.00 do 17.00 hod. chladili našu predvádzaciu miestnosť, pri spotrebe len 3,8kWh elektriny zo siete za dva mesiace! Klimatizácia má max. príkon 1,5kW ale výkon chladenia 3,7kW a kúrenia 4,5kW/hodina.

 

Cena klimatizácie Logitex je 1390,- eur s DPH. V cene je WIFI, MPPT, modul LX. V cene nie sú prepojovacie trubice medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou a samotná inštalácia.

Klimatizácia LOGITEX pracuje aj bez pripojenia na fotovoltaické panely. Po pripojení na fotovoltaické panely sa automaticky mení priorita vstupov a prednostne je využitá energia z panelov.