Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

Druhé kolo dotácií je spustené!

Druhé kolo dotácií je spustené!

Dnes štartuje druhé kolo dotácií!

Druhé kolo dotácií je určené pre všetky domácnosti, ktoré stihnú nainštalovať zariadenie v priebehu mája 2016. Do konca mája musí Váš zhotoviteľ požiadať aj o preplatenie poukážky, inak poukážka prepadne. Skrátenie termínu na inštaláciu umožní, aby mohli čo najviac voľných prostriedkov využiť práve domácnosti, ktoré sú na inštalácie už pripravené. Ostatní budú mať šancu zapojiť sa do 3. kola, ktoré bude vyhlásené v 2. štvrťroku 2016. Skrátený termín pre podanie žiadosti o preplatenie poukážky vyplýva z aktualizovaných všeobecných podmienok projektu, ktoré SIEA zverejnila na stránke zelenadomacnostiam.sk 29. januára 2016.

 

 

Nižšie máte k dispozícii aj odkaz na podrobný manuál, ktorý vám má pomôcť pri vypĺňaní žiadosti o poukážku. Žiadosť o poukážku nie je komplikovaná, ale na to, aby domácnosť elektronický formulár vyplnila správne, potrebuje poznať presný typ zariadenia a mať k dispozícii list vlastníctva k budove, teda k rodinnému, respektíve bytovému domu, v ktorom bude zariadenie využívať. 

Podrobný postup pri vypĺňaní poukážky je uvedený v Manuáli pre domácnostiV prípade otázok k výberu zariadenia alebo priamo k uplatneniu poukážky nám napíšte alebo zavolajte.

 

chcem uplatniť poukážku na dotáciu

 

Zdroj: zelenadomacnostiam.sk