Tento obchod používa cookies na poskytovanie lepších služieb. Odporúčame ich používať na plné využitie poskytovaných možností.

Vnútorná jednotka Daikin EHSH08P30B kompact, kúrenie

DAIKIN DAIKIN Vnútorná jednotka Daikin HPSU 508 Compact, kúrenie Zobraziť väčšie

DAIKIN

Nové

Vnútorná jednotka pre tepelné čerpadlo Daikin EHSH Kompact, určená pre 6-8kW vonkajšiu jednotku. 

Jedná sa o kombináciu zásobníka na teplú vodu a prietokového ohrievača zaručujúce dokonale hygienickú prípravu vody pre celú vašu rodinu.

Viac detailov

5 184,00 € S DPH KLIMA Humenné

Technické vlastnosti

výkon6-8kW
zásobník vody (L)500 L zásobník
spôsob použitialen vykurovanie
typ systémunízkoteplotný systém
umiestneniesamostatne stojaca

Popis produktu

Vnútorná jednotka

Tepelné čerpadlo HPSU kompact získalo Zlatú medailu na veľtrhu Aqua-therm 2010! V systéme ROTEX HPSU compact teraz DAIKIN EHSH je vnútorná jednotka integrovaná do vrstevného solárneho zásobníka - a to pri minimálnych požiadavkách na priestor = celá jednotka je umiestnená na ploche len 79 x 79 cm (0,62m²)! Tento kompaktný prístroj môžete umiestniť na ktoromkoľvek vhodnom mieste - nie je nutná žiadna zvláštna technická miestnosť.

Táto vnútorná jednotka prenáša teplo obsiahnuté v prenosnom médiu (chladivo) do systému, ktorý potom vykuruje celý dom a ohrieva teplú vodu. Srdcom celého systému HPSU je tepelný zásobník, ktorý uchováva získané teplo a odovzdáva ho vo vhodnú chvíľu späť do vykurovacieho systému. Integrovaný zásobník na teplú vodu z plastu je vybavený vlnovcovým tepelným výmenníkom z nerezu, ktorý môže takto získané teplo optimálne prenášať. Jedná sa vlastne o kombináciu zásobníka na teplú vodu a prietokového ohrievača zaručujúce dokonale hygienickú prípravu vody pre celú vašu rodinu.

Tepelné čerpadlo Daikin HPSU 308 Compact, 6kW, set, kúrenie

Vďaka svojej konštrukcii zaručuje integrovaný zásobník na vodu optimálnu hygienu. Na rovnakom princípe vyrába ROTEX zásobníky už viac ako 25 rokov - takto je zaistená úplná hygiena ohrievanej vody. U všetkých generácií zásobníkov zaručuje ich konštrukcia, že ohriata voda zostáva v zásobníku len po veľmi krátku dobu. Nedochádza tak k usadzovaniu vápnika, nečistôt alebo hrdze a tým aj k znečisťovaniu vody, ktorá je hygienicky bezchybná a bez choroboplodných zárodkov. Vynikajúce hygienické vlastnosti zásobníka dokladajú rozsiahlej štúdie uskutočnenej univerzitou v nemeckom Tübingene.

Vnútornú jednotku HPSU compact možno využiť aj ako výkonný tepelný zásobník pre ďalšie zdroje energie. Vedľa solárneho zariadenia je možné použiť aj iný zdroj tepla - konštrukcia centrály umožňuje jednoduché pripojenie kotla na vykurovací olej, plyn alebo pelety, príp. pripojenie kachlí a krbov vybavených výmenníkom na vodu. Takto privádzané teplo možno využívať nielen pri kúrení, ale aj na prípravu teplej vody. A to všetko pri maximálnom energetickom výkone. Regulácia celého systému je v zariadení HPSU compact už integrovaná priamo z výroby - čerpadlo tak môžete rýchlo a jednoducho premeniť na centrálu celého vášho vykurovacieho systému.

Vonkajšia jednotka

Vonkajšia jednotka odoberá teplo z okolia - toto teplo je potom pomocou média (chladiaci prostriedok) prenášané do vnútornej jednotky. Kompaktná vonkajšia jednotka môže byť umiestnená úplne nenápadne mimo vlastný dom alebo bytový objekt. Inštalácia nevyžaduje žiadne drahé vŕtanie alebo výkopové práce. Vaša záhrada tým nijako neutrpí.

Perfektná klíma: v zime kúri a v lete chladí

Pomocou HPSU compact môže nielen kúriť, ale v letnom období aj chladiť!

Viac než len tepelné čerpadlo

V DAIKIN-EHSH08P30B kompact je ohrev TUV riešený prietokovo. Kompaktné prevedenie obsahuje riadiacu jednotku, obehové čerpadlo, zásobník vykurovacej vody i prípravu na prepojenie so solárnym systémom.

Path: > > > > Vnútorná jednotka Daikin EHSH08P30B kompact, kúrenie

Prílohy k produktu

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)