Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

Filtrovať produkty

Výrobca
výkon
zásobník vody (L)
spôsob použitia
umiestnenie

Plynové kotly  

Plynové kotly

Pokiaľ chcete rodinný dom vykurovať účinne a hospodárne, odborníci odporúčajú kúpu plynového kondenzačného kotla. Najvhodnejším variantom dosiahnutia úspor energie a návratnosti vložených nákladov je práve kondenzačná technika. Výhody: dobrá dostupnosť zemného plynu, cenová prijateľnosť, čistá a komfortná prevádzka, šetrnosť k životnému prostred...

Pokiaľ chcete rodinný dom vykurovať účinne a hospodárne, odborníci odporúčajú kúpu plynového kondenzačného kotla. Najvhodnejším variantom dosiahnutia úspor energie a návratnosti vložených nákladov je práve kondenzačná technika. Výhody: dobrá dostupnosť zemného plynu, cenová prijateľnosť, čistá a komfortná prevádzka, šetrnosť k životnému prostrediu, neustále sa zvyšujúca kvalita nových kotlov, vysoká účinnosť plynových kotlov, nepotrebnosť skladového priestoru pre drevo, uhlie, či pelety.

Viac
 • BUDERUS

  Plynové kotly BUDERUS znamenajú úsporu, spoľahlivosť a nadčasový dizajn. Ak očakávate kvalitné spracovanie, maximálny výkon a nízke náklady, je kondenzačná technika BUDERUS ideálny zdroj tepla pre Váš domov.

 • QUANTUM

  Plynové kotly QUANTUM - cenová prijateľnosť, čistá a komfortná prevádzka, šetrnosť k životnému prostrediu, neustále sa zvyšujúca kvalita nových kotlov, vysoká účinnosť plynových kotlov. Navyše nepotrebujete skladový priestor pre drevo, uhlie, či pelety.

 • ATTACK

  Plynové stacionárne a nástenné kotly ATTACK sú vybavené najnovšou technológiou aby zabezpečili čo najvyššiu účinnosť pri nízkych nákladoch. Či už ide o vykurovanie domov, bytov alebo priemyselných priestorov.

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
 • Plynový kondenzačný Buderus Logamax plus GB172 pre prípravu teplej vody šetrí peniaze a energiu. Skladá sa z nízkoenergetického elektronického obehového čerpadla s vysokou energetickou účinnosťou, expanznej nádoby, poistného ventilu a trojcestného prepínacieho ventilu.

  1 455,00 € S DPH
 • Plynový kondenzačný kotol Buderus s výmenníkom z kremiko-hliníkových zliatin a nerezu s plynulou reguláciou výkonu od 3kW do 14kW. S kotlom Logamax plus GB072 šetríte vďaka modernej kondenzačnej technike peniaze aj energiu. Kotol je už od výroby vybavený potrebnými komponentmi. Jeho kompaktnosť šetrí veľa miesta, Logamax plus GB072 sa totiž dá umiestniť...

  1 050,00 € S DPH
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek