Nákup po telefóne

Nákup po telefóne 0908 031 531
Pon-Pia: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

Filtrovať produkty

výkon
zásobník vody (L)
spôsob použitia
umiestnenie

PLYNOVÉ KOTLE 

PLYNOVÉ KOTLE

Pokiaľ chcete rodinný dom vykurovať účinne a hospodárne, odborníci odporúčajú kúpu plynového kondenzačného kotla. Najvhodnejším variantom dosiahnutia úspor energie a návratnosti vložených nákladov je práve kondenzačná technika. Výhody: dobrá dostupnosť zemného plynu, cenová prijateľnosť, čistá a komfortná prevádzka, šetrnosť k životnému prostred...

Pokiaľ chcete rodinný dom vykurovať účinne a hospodárne, odborníci odporúčajú kúpu plynového kondenzačného kotla. Najvhodnejším variantom dosiahnutia úspor energie a návratnosti vložených nákladov je práve kondenzačná technika. Výhody: dobrá dostupnosť zemného plynu, cenová prijateľnosť, čistá a komfortná prevádzka, šetrnosť k životnému prostrediu, neustále sa zvyšujúca kvalita nových kotlov, vysoká účinnosť plynových kotlov, nepotrebnosť skladového priestoru pre drevo, uhlie, či pelety

Viac
 • BUDERUS

  Plynové kotly BUDERUS znamenajú úsporu, spoľahlivosť a nadčasový dizajn. Ak očakávate kvalitné spracovanie, maximálny výkon a nízke náklady, je kondenzačná technika BUDERUS ideálny zdroj tepla pre Váš domov.

 • QUANTUM

  Plynové kotly QUANTUM - cenová prijateľnosť, čistá a komfortná prevádzka, šetrnosť k životnému prostrediu, neustále sa zvyšujúca kvalita nových kotlov, vysoká účinnosť plynových kotlov. Navyše nepotrebujete skladový priestor pre drevo, uhlie, či pelety.

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • Solárne zostavy typu QUANTUM Q7K COMFORT SUN sú určené pre kúrenie a súčasne prípravu TÚV ako s využitím kondenzačného kotla, tak i solárnych panelov. Solárna zostava je určená pre rodinné domy. Zloženie solárnej zostavy je optimálne pre rôzne individuálne prispôsobené inštalácie v rôznych typoch objektov a v rôznych podmienkach.

 • Kondenzačné kotle Quantum Q7K COMFORT ponúkajú maximálny komfort vykurovania a prípravy teplej vody, jednoduchou obsluhou, hospodárnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

 • Kondenzačné kotle Quantum Q7K COMBI ponúkajú maximálny komfort vykurovania a prípravy teplej vody, jednoduchou obsluhou, hospodárnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

 • Vykurujete zemným plynom a premýšľate, ako ušetriť za energiu a prispieť k ochrane životného prostredia? Jednoznačne s plynovými kondenzačnými kotlami - tento moderný spôsob vykurovania prináša mnoho výhod. Kondenzačné kotle Quantum rady Q7K ponúkajú maximálny komfort vykurovania a prípravy teplej vody, jednoduchou obsluhou, hospodárnosť a šetrnosť k...

 • Plynový kondenzačný Buderus Logamax plus GB172 pre prípravu teplej vody šetrí peniaze a energiu. Skladá sa z nízkoenergetického elektronického obehového čerpadla s vysokou energetickou účinnosťou, expanznej nádoby, poistného ventilu a trojcestného prepínacieho ventilu.

  1 455,00 € S DPH
 • Plynový kondenzačný kotol Buderus s výmenníkom z kremiko-hliníkových zliatin a nerezu s plynulou reguláciou výkonu od 3kW do 14kW. S kotlom Logamax plus GB072 šetríte vďaka modernej kondenzačnej technike peniaze aj energiu. Kotol je už od výroby vybavený potrebnými komponentmi. Jeho kompaktnosť šetrí veľa miesta, Logamax plus GB072 sa totiž dá umiestniť...

  1 050,00 € S DPH
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek